Vítejte

V obci Ledce, nedaleko Slaného, můžete navštívit Malé asijské muzeum a jeho Pamětní síň obce Ledce. Muzeum se specializuje na tradice a současnost poznávání vybraných zemí Asie našimi předky i současníky. V Pamětní síni obce Ledce zas můžete zhlédnou historii regionu Ledec. Návštěvník má možnost projít muzeem za doprovodu orientalisty dr. Jiřího Šímy.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Burza

Nový Orient 2007/4

Číslo XX., ročník XX. Cena XX Kč.

Nový Orient 2008/3

Číslo XX., ročník XX. Cena XX Kč

Přihlaste se k odběru novinek:

Naši sportovci v Asii a Asiaté u nás

27.11.2021 15:00
V sobotu dne 27. listopadu od 15 hodin budou moci zájemci vyslechnout přednášku na téma Naši sportovci v Asii a Asiaté u nás, kterou bude přednášet blízký přítel Emila Zátopka, dr....

ZE SRDCE HEDVÁBNÉ STEZKY NA ALTAJ

18.09.2021 15:00
V sobotu 18. září bude od 15 hodin v přednáškovém sále probíhat přednáška mladé cestovatelky Lucie Hromkové. Její povídání na téma Ze srdce Hedvábné stezky na Altaj jistě zaujme.