Vítejte

V obci Ledce, nedaleko Slaného, můžete navštívit Malé asijské muzeum a jeho Pamětní síň obce Ledce. Muzeum se specializuje na tradice a současnost poznávání vybraných zemí Asie našimi předky i současníky. V Pamětní síni obce Ledce zas můžete zhlédnou historii regionu Ledec. Návštěvník má možnost projít muzeem za doprovodu orientalisty dr. Jiřího Šímy.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Burza

Nový Orient 2007/4

Číslo XX., ročník XX. Cena XX Kč.

Nový Orient 2008/3

Číslo XX., ročník XX. Cena XX Kč

Přihlaste se k odběru novinek:

VÝZNAMNÉ OSOBNOSTI LEDEC A ŠTERNBERKA

28.08.2021 15:00
Dne 28. srpna bude od 15 hodin v muzeu přednáška na téma Významné osobnosti Ledec a Šternberka. Přednášet bude pan dr. Jiří Šíma. V závěru přednášky je plánovaná beseda.

VIETNAM MNOHA TVÁŘÍ

19.06.2021 15:00
Vietnam mnoha tváří. Tak zní název přednášky, která otevírá muzeum po koronavirových opatřeních. V sobotu 19. června od 15 hodin bude na dané téma hovořit pan dr. Jaroslav Jančík.